Dřevěná venkovní lavice z masivu

Nyní na objednávku max. do 2 měsíců

Rozměry lavice jsou 200cm na délku, šířka 41cm a výška sedu 47cm.

Dřevěná lavice určená pro venkovní použití je vyrobena ze smrkového masivu, dobře vysušeného (více jak tři roky), opracovaného a natřeného speciálním přírodním olejem Osmo na zahradní nábytek. 

Olej proniká hluboko do dřeva, uchovává dřevo zdravé, elastické a nenechá ho vyschnout. Dřevo může dýchat a vlhkost může unikat. Bobtnání a sesýchání dřevěného nábytku či terasy se omezí.

Zároveň je lavice opatřena dřevěnou lištou ve spodní části nohou, která je přišroubovaná a slouží jako ochrana před tlením odspodu, kdy je možné tyto hrany vyšroubovat a nahradit novými. Tím se prodlouží doba dřevěné lavice ve venkovním vlhkém prostředí. 

Dále je lavice navržena v jednoduchém moderním designu tak, aby se pod ní mohly vyskládat polena na topnou sezónu a byla tak nejen pod ochranou počasí, ale zároveň vždy po ruce. A samozřejmě to dobře vypadá:)

Zahradní lavice lze objednat i po dvou kusech najednou, kdy dobře zapadnou do zahrady či na terasu jako stylové rohové sezení. Cena v tom případě je za obě lavice snížena na částku: 15.000 Kč.


8 500,00 Kč