Pítka nejen pro ptáčky - italský design 85cm

Vyprodáno Vyprodáno!

Vodní prvek na zahradu patří. Má mnoho funkcí a jedna z nich je i možnost dát zvířátkům zahrady pít. Ať už to jsou ptáčci, ježci, hlodavci apod. 

Design pítko má 85 cm v průměru, jeho jednoduchý, designově čistý a moderní vzhled nezapře italský vkus a cit pro design. Zároveň na nás pítko neklade vysoké nároky - jen nalít vodu, možná přidat pár kamínků dovnitř, aby měla menší zvířátka kde usednout a pak občas vodu vyměnit či dolít.

Pítka neslouží jen na vodu, ale mohou také zakrýt vodovodní nebo odpadní šachtu, žumpu či starou studnu. Zároveň se hodí jako samostatný záhon na balkón či terasu. Stačí je vkusně osázet vhodnými rostlinami. Osázení si lze objednat i u nás na zakázku a podle konkrétních představ.

Tahle forma pítek má i mnoho dalších funkcí. Můžete například na zimu vodu vypustit a použít pítko jako krmítko pro ptáky. Fantazii se meze nekladou.

Stejně jako my, i ptáci potřebují po celý rok pít. Kromě pití hraje voda důležitou roli i v jejich očistě, a zvláště v horkých dnech má zdroj vody pro ptáky neocenitelnou hodnotu, protože mnoho přirozených zdrojů vysychá. Vodu můžete ptákům nabízet kdekoli - na balkonu, na parapetu okna či přímo na zahradě v záhonu.

Tahle forma pítek má i mnoho dalších funkcí. 

Lze do vodního prvku zakomponovat vodní rostliny čistící vodu - například modráska srdčitá (Pontederia cordata), stolístek vodní (Myriophyllum aquaticum), nebo miniaturní odrůdy leknínu, či malou fontánku na solární pohon. 

Anebo můžete vodu na zimu vypustit a použít pítko jako krmítko pro ptáky. Fantazii se meze nekladou

Zvolte si variantu:

Cena od 6 500,00 Kč