Když se zima zeptá, co si dělal v létě?

01.06.2022

Kdyby byla normální situace, tato otázka by ani nenastala, ale v současné době se všechno změnilo a neustále mění, a tak i my musíme reagovat. Dodací lhůty některých výrobců a výrobků jsou delší než několik měsíců, ceny se zvyšují, a tak i my jsme jako dodavatel anglických malých kamínek museli tuto situaci řešit.

A proto je tu tato otázka, která má jediný cíl, upozornit ty, kteří letos uvažují, že přejdou na topení dřevem, že objednávat kamínka v září může způsobit, že letos se zahřejí nejdříve v prosinci😊.

Takže teď je nejvyšší čas!

Udělali jsme několik opatření, abychom nastalou situaci minimalizovali a objednali jsme kamínka již dříve za vás. Ty nyní dorazí do ČR během září a další várka v listopadu, ale je jich omezený počet a přiznáme se, že více jak polovina je už rezerována, takže pokud chcete stihnout instalaci kamínek ještě letos, nečekejte s objednáním na zimu, protože i kominíci mají hodně práce a jejich termíny se prodlužují.

Chceme tím říct, že nejen my a náš výrobce se potýká s delší dobou dodání a zvyšujícími se cenami materiálů, práce, dopravy a energií, týká se to většiny výrobců a to nejen kamen, a je jedno, zda si kamínka objednáte od nás, nebo od někoho jiného, každý má svou cenovou hladinu a své oblíbené výrobky, ale chceme jen připomenout, nenechávejte rozhodnutí a nákup kamen na později, mohli byste pak v zimě nemít v čem topit.

Naše mise splněna😊, my jsme na tuto situaci upozornili, a nyní je to na vás a na vašem rozhodnutí.

Krásný nejen tento den, přeje Tomáš a Terka za kamínka Salamander Hobbit SE a vlastně všechna kamínka na dřevo:)


Máte dotaz? Zajímá vás více informací ohledně kamínek či sporáku? Chcete si objednat? Napište nám.