Krbová kamna do malých prostor jsou nyní skladem!

11.11.2023

Mimo zahrady se specializujeme na krbová kamna do malých prostor a dovážíme moderní litinová kamna Hobbit SE anglické rodinné firmy Salamander. Jsme jediný dovozce těchto kamen do ČR a SK, a tyhle kamínka sami používáme již třetí sezónu, takže dokážeme poradit a sdílet zkušenosti.

 

Před pár lety jsme totiž sami hledali na trhu malá kamna velikostí a s menším výkonem do našeho mobilního příbytku, abychom zbytečně prostor nepřetopovali a také aby nám kamínka nezabírala zbytečně prostor. Na trhu jsme nic nenašli, a tak jsme začali brouzdat internetem.

Ze všech vyráběných kamen nás zaujala tyto hobití kamínka, která splňovala vše, co jsme chtěli. 

Malý rozměr, regulovatelný nižší výkon, externí přívod vzduchu, zpětné spalování pro ušetření topiva a málo popela, samo oplach skla, možnost vařit na plotýnce, vyjímatelnýpopelník, doplňky jako stojan, tepelné štíty, zadní komínový klín atd.

A zároveň se jednalo o malou rodinou firmu, která má osobnější přístup, zároveň firma dodávala náhradní díly a nikdy nebyl problém s jejich případnou výměnou. A mnohá další pozitiva bychom určitě našli, ale to není účelem tohoto příspěvku.

Chceme tímto příspěvkem hlavně poděkovat za tuto příležitost a tolik spokojených zákazníků, kteří od nás za ty tři roky kamínka koupili, a kterým jsme mohli zprostředkovat tento skvělý výrobek.

Sice je na kamínka čekací doba pár týdnů, ale občas se stane, že jsou kamínka i u nás na skladě. A to je tento případ. 

Nakoupili jsme více kamen na sklad pro ty z vás, kteří nechtějí čekat a nyní je možnost zakoupit kamínka přímo na našem eshopu: https://www.bydlimenazahrade.net/obchod/kamna/

A pokud máte nějaké otázky ohledně těchto krbových kamen na dřevo, nebo vás zajímá něco, co v článcích na blogu nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám na vše odpovíme.

Krásnou a teplou zimu, Tomáš a Terka