Malá SE kamna Hobbit 4,1 kW se zpětným spalováním

Na objednávku do 12 týdnů.

Eco Design 2022. Malá kamna Salamander Hobbit Stove SE jsou vhodná pro širokou škálu použití a byla navržena speciálně pro malé prostory, kam se jiná kamna prostě nevejdou.

Pokud chcete topit dřevem nebo dřevěnými briketami, či preferujete ekologické a ekonomicky výhodné zpětné spalování kouře, budete potřebovat tyto moderní mini praktická kamínka Hobbit SE.

Standardní barva kamen a dvířek je klasická černá. Kamna jsou dodávána bez stojánku s krátkými litinovými nožičkami. Praktický stojánek lze doobjednat. 

Cílem firmy Salamander Stoves bylo navrhnout a sestavit kvalitní malá kamna se všemi základními vlastnostmi špičkových účinných velkých kamen.

Jsou navržena tak, aby odpovídala podmínkám "malých" prostorů, které dnes lidé preferují a staví po celém světě. Od luxusních plážových srubů až po domky na stromech, salaše, maringotky, Tiny house, mobilní domy, mobilheim, montované dřevostavby, kontejnerové domky, modulové domy, zimní zahrady, zahradní přístřešky, chaty, chalupy, lovecké chaty, myslivecké boudy, horské hotely, apartmány, sruby, karavany, kempinkové přestavby, jurty, trampingové stany, hausboty, dílny, garáže, výrobní prostory, klubovny, kuchyně, salóny a všechny malé provozy a místnosti. Prostě všude tam, kde potřebujete nižší výkon, ekologické topení a kvalitu anglických výrobců.

V tomto případě jsou kamínka na dřevo se zpětným spalováním, bez přívodu přímého vzduchu (technologie air direct) a bez praktického stojanu, který lze objednat zvlášť.

* Vysoce kvalitní litinová konstrukce

* Vylepšená účinnost 81,4 %

* Snížené emise pevných částic a plynů

* Poskytuje 4,1 kW účinného a čistého tepla

* Předehřívané terciální sání vzduchu 

* Technologie předehřívaného sekundárního spalování

* Ovládání vzduchu v přední části kamen pro lepší použitelnost

* Rozměry pouhých 302 mm na šířku, 272 mm do hloubky a 465 mm na výšku

* Skleněné okno s technologií Airwash

* Vylepšený hlavní rošt pro lepší možnost použití více druhů paliva

* Bezprašné hřebelcování

* Desky pro směrování popela pro čistší a kontrolovanější odpopelňování

* Součástí dodávky je hřebenový rošt, popelník a multifunkční nářadí

* Nezávisle testováno, certifikováno a schváleno podle norem EcoDesign 2022

Technické parametry a certifikáty najdete ve fotogalerii, nebo zašleme na vyžádání mailem v pdf. formě.

26 400,00 Kč