Minisporák Salamander Hobbit SE 4,4 kW

Sporák na objednávku s dodací lhůtou 16 týdnů.
Eco Design 2022. Malý sporák na vaření, pečení a topení. A to včetně ekologického a ekonomického zpětného spalování kouře. Bez externího přívodu vzduchu.


Tento model obsahuje 4 technologie v jednom.

  • zpětné spalování kouře (sekundární spalování SE )
  • pečení v troubě
  • vaření na sporáku
  • topení v kamínkách 

Hobbit sporák SE 4v1 je malý sporák pro širokou škálu použití a byl navržen speciálně na topení dřevem a pro malé prostory, které mají svá specifika a kam se jiná kamna prostě nevejdou. V případě zájmu lze doobjednat i technologii externího přívodu vzduchu a výměník, nezávislý zdroj ohřevu vody pro bojler nebo radiátor

Pokud chcete topit ekologicky dřevem, nebo preferujete ekonomicky výhodné zpětné spalování kouře, budete potřebovat tento super mini sporák Hobbit.

Minisporák vyrobený a otestovaný ve vysokých standardech norem EU a Anglie.  Perfektní pro vaření a pečení v jednom. I maličký domov nebo vlastně jakýkoliv prostor mimo rozvodnou síť se může stát samostanou fungující jednotkou.


A zároveň tento typ velmi moderního sporáku zajišťuje topení se zpětným spalováním, což je nejen ekologický a ekonomicky výhodný prvek, ale zároveň i součást norem většiny evropských zemí a tím je i předpoklad, že tato podmínka bude brzy i u nás v ČR a na Slovensku.

Vzhledem k obrovskému zájmu o tento nový malý mini sporák je nyní čekací doba 12-16 týdnů (3 až 4 měsíce).


Technické rozměry a specifikace zašleme v češtině na vyžádání: bydlimenazahrade@gmail.com

73 500,00 Kč